Am si eu o mica curiozitate , a incercat cineva sa dea jos pleoapele ?
Mentionez ca sunt lipite cu adezivul cu care au venit la pachet.
Daca da cum sau mai bine zis cu ce? (fara a maltrata farul)
__________________
"Niciodata sa nu circuli cu o viteza mai mare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare"
daca sunt cu alea de la milotec.....nu ai cum sa le dai jos fara sa zgarii farurile....iti spun asta pentru ca eu cand am schimbat farurile....nu am reusit sa le pastrez si pe cele vechi.
cred ca se poate dacase insista destul de mult cu feun sa se incalzeasca suficint de mult dar nu cat sa indoaie pleoapele pe far sau sa afecteze farul apoi cu un degresant foarte bun si cu o curpa curata si moale (bumbac) dupa care un polish pt far cu o pasta (xerapol-trateaza plasticul) si este posibil sa iasa destul de bine