Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-08, 16:26   #1
M_Flow

Stage 3
 
M_Flow's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 121
Default In dash DVD/GPS help....

Va salut!

Vreau sa-mi cupar un GPS si ma hotarasem sa dau pe unu cam 1700RON (ca sa-mi iau ceva bun).
Dar mam hotarat sa imi iau unul de tip in dash DVD/CD/FM/GPS.....etc...all in one(poza1)
Vreau sa stiu dak se merita o astfel de "consola" si daca da cam ce as putea cumpara pana in 2500RON.
Eu am o Skoda Octavia 2 si mai vreau sa stiu daca trebuie facuta vreo modificare a bordului(poza2) pentru a instala un asemenea device.
Va astept cu pareri!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1981_navi.jpg
Views:	225
Size:	22.7 KB
ID:	535683  
Attached Images
File Type: bmp untitledgfh.bmp (106.6 KB, 87 views)
__________________
M_Flow is offline   Reply With Quote
Old 26-08-10, 09:33   #2
blackslayer

Stage 2
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 37
Cool Re: In dash DVD/GPS help....

Quote:
Originally Posted by M_Flow View Post
Va salut!

Vreau sa-mi cupar un GPS si ma hotarasem sa dau pe unu cam 1700RON (ca sa-mi iau ceva bun).
Dar mam hotarat sa imi iau unul de tip in dash DVD/CD/FM/GPS.....etc...all in one(poza1)
Vreau sa stiu dak se merita o astfel de "consola" si daca da cam ce as putea cumpara pana in 2500RON.
Eu am o Skoda Octavia 2 si mai vreau sa stiu daca trebuie facuta vreo modificare a bordului(poza2) pentru a instala un asemenea device.
Va astept cu pareri!
Fratele meu a gasit o navigatie dedicata pentru Skoda TTi-7501 dar, ca si mine, eu caut pentru Aveo, este putin indecis vis-a-vis de fiabilitate. Pentru Aveo nu aveau pe stoc, pentru Skoda aveau.

Stima!
blackslayer is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 21:35   #3
nutzuXXL

Stage 5
 
nutzuXXL's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,097
Member of:
[VW]
[SEAT]
Default Re: In dash DVD/GPS help....

vezi ca sunt navigatii dedicate . cauta modelul cu marginile rotunjite ( model pt golf5 , leon 1p, octavia 2)

modelul din poza nu se potriveste la tine
nutzuXXL is offline   Reply With Quote
Old 20-11-10, 14:18   #4
GeO_0pel

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 158
Default Re: In dash DVD/GPS help....

Salut! Eu am un opel vectra b cu navigatie inclusa, dar nu am pe romania. Are cineva vre-o idee ce as putea sa fac?
GeO_0pel is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 14:22   #5
blackslayer

Stage 2
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 37
Default Re: In dash DVD/GPS help....

Vezi ca pentru Octavia 2 gasesti la baietii astia aici : link .
Te ajuta baietii si daca iti trebuie rama adaptoare.
blackslayer is offline   Reply With Quote
Old 24-01-11, 14:35   #6
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default Re: In dash DVD/GPS help....

Quote:
Originally Posted by M_Flow View Post
Va salut!

Vreau sa-mi cupar un GPS si ma hotarasem sa dau pe unu cam 1700RON (ca sa-mi iau ceva bun).
Dar mam hotarat sa imi iau unul de tip in dash DVD/CD/FM/GPS.....etc...all in one(poza1)
Vreau sa stiu dak se merita o astfel de "consola" si daca da cam ce as putea cumpara pana in 2500RON.
Eu am o Skoda Octavia 2 si mai vreau sa stiu daca trebuie facuta vreo modificare a bordului(poza2) pentru a instala un asemenea device.
Va astept cu pareri!
Il poti gasi pe flydigital.ro. Baietii sunt din Constanta si iti pot asigura si montajul.
tase_astra is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -