Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-15, 12:12   #1
ghost1

Stage 2
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 32
Default navigatie auto 2din

Salutare la toata lumea.Spuneti-mi si mie la navigatiile auto 2din care au semnal de receptare posturi tv+gps mai bun, cele cu tuner tv si gps incorporate in aparat sau cele cu tuner+gps extern+antenna.
Am gasit 2 aparate 2din si nu stiu pe care sa-l cumpar.Unu are o problema cu o pata neagra intr-un colt de ecran dar omu zice ca touchu merge bine si are tuneru extern,iar la celalat nu stiu daca are igo instalat pe el si antenna separata pt gps si tv.Doresc sa-mi cumpar un aparat din asta mai mult pt navigatie si tv,dar inca nu stiu sigur cum este semnalu la gps si tv la aceste aparate
sper sa nu se considere reclama,ca nu asta mi-e intentia.va multumesc,

https://olx.ro/oferta/dvd-auto-cu-navigatie-ID2RRRh.html

https://olx.ro/oferta/navigatie-dvd-2...v-ID2ZynR.html
ghost1 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-15, 14:37   #2
Bong
Suzuki Driver

Stage 5
 
Bong's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 876
Member of:
[Suzuki]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: navigatie auto 2din

gunoaie.
nu recomand chinezării.
motivul e mult mai simplu decāt ar crede lumea.
unele dintre ele au procesoare de sunet pioneer sau alpine, că sunt făcute īn aceleași fabrici, altele au placa de bază la comun cu modele de firmă etc etc, dar o companie no-name din China nu are resurse să investească īn partea software, motiv pentru care o să se miște prost și o să facă mereu figuri, chiar dacă hardware , unele dintr ele sunt apropiate de modele scumpe și cu nume.
__________________

If you gotta go down...GO LOUD!
GO STRONG!
GO PROUD!
GO ON!
GO HARD OR GO HOME!
Bong is offline   Reply With Quote
Old 11-04-15, 23:22   #3
cds75

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 440
Default Re: navigatie auto 2din

bravo Vlad!!! LUMEA NU INTELEGE(ROMANII IN SPECIAL) CE INSEAMNA CHINEZARIILE ASTEA "INFECTE" CARE AU "COTROPIT" LUMEA!!! SI USERUL DE MAI SUS,NE ARATA NISTE "GUNOAIE"(IERTATI-MI LIMBAJUL). NU SE INTREABA NIMENI DE CE,CELE DE FIRMA,NU AU TUNER TV INCLUS. UITATI-VA PE SITE-UL PIONEER.JP(JAPONIA) SI O SA VEDETI NAVIGATII 2DIN CU MODULUL DE GPS SEPARAT. OAMENI BUNI,CUMPARATI APARATE DE FIRMA!
cds75 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -