deci numere rosii se dau numai pe 3 luni maxim ... au fost pe 1 luna dar datorita programarilor numeroase au fost prelungite iar ... drept urmare ai obligatia ca in 90 de zile sa iti rezolvi cu rar. nu e vina lor ca te programeaza intr`o sap sau doua. dar in 80 de zile nu are cum

deci ar trebui sa ai timp berechet. si daca cine a avut masina a luat deja 3 nr rosii tu daca ai cumparat`o nu mai ai dreptul sa iei pentru ca numerele se dau pe masina ... nu pe persoana.
sorela ... parerea mea e ca nu ai cum sa iei placutele pana nu iti rezolvi toate problemele ... trebuie sa te duci pe platforma pana acolo sa iti faci itp si dupa am impresia ca o sa iti dea placutele

parerea mea adica eu asa gandesc nu stiu acum cum o fi