Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-08, 13:55   #1
alinp

Stock
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1
Default romstal leasing

am probleme la romstal leasing si nu sunt singurul (mai era un client cam cu aceiasi problema)
problema este ca imi expira numerele rosii iar firma de leasing nu imi dau alte numere rosii si refuza sa vorbeasca cu clientul
ce sa fac
in afara de opc unde mai pot sa depun vreo reclamatie ?
alinp is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -