![]() |
romstal leasing
am probleme la romstal leasing si nu sunt singurul (mai era un client cam cu aceiasi problema)
problema este ca imi expira numerele rosii iar firma de leasing nu imi dau alte numere rosii si refuza sa vorbeasca cu clientul ce sa fac in afara de opc unde mai pot sa depun vreo reclamatie ? |
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning