Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-15, 16:45   #1
dedorin

Stock
 
Join Date: Oct 2015
Posts: 1
Default Problema

Buna ziua saptamana trecuta ,am facut un schimb de masini , ... Sa trecem direct la subiect ,tipul ma sunat ,spunandumi ca are probleme ,bun ,imi zice la la oprit politia si ca actele erau false ,etc ,ca amenda 1000 de lei (masina era pe BG ,eu am fost oprit cu ea de 2 orii , pentru control ...actele erau in regula stiu asta ,dar vrajeala ieftina de a lui.) mi-a zis ca sa il ajut sa isi plateasca amenda ,iar eu i-am spus ca nu il ajut cu nimic pentru ca eu am circulat cu ea ,am fost oprit de 2 orii si nimeni nu sa legat de mine (cand am fost oprit ultima data ,verificau actele ,m-au tinut mai bine de 15 minute ,in care politia doar a verificat actele).Tipul ma amenintat ca ma da la politie ca i-am furat masina ,sau ca vb cu proprietarul sa o radieze ,este posibil unu din cele 2 variante ,problema e ca nu am contract ,daca aveam nu ma ingrijoram de loc ,tipul vrea sa profite de niste bani de la mine ....
dedorin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -