Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 24-02-13, 16:24   #1
robi_1991

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Unhappy Problemem la vama cu toba sport?

Salut baieti,

Am o intrebare la care nu am gasit raspuns nicaieri, o sa vreau sa ies din tara cu masina vara asta si am montata o toba sport care nu e tacuta deloc, stiti ceva, am probleme la trecerea vamei? O sa plec prin Grecia, daca are vreo importanta. Sau daca nu spuneti-mi cine stie de unde sa cumpar silencer pentru toba diametru 90 mm, eu am plecat la drum si l-am strans doar cu mana si nu mai ai , am gasit la cineva de 100 mm dar nu gasesc pentru mine.

Merci!
robi_1991 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-13, 16:41   #2
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Problemem la vama cu toba sport?

Quote:
Originally Posted by robi_1991 View Post
Salut baieti,

Am o intrebare la care nu am gasit raspuns nicaieri, o sa vreau sa ies din tara cu masina vara asta si am montata o toba sport care nu e tacuta deloc, stiti ceva, am probleme la trecerea vamei? O sa plec prin Grecia, daca are vreo importanta. Sau daca nu spuneti-mi cine stie de unde sa cumpar silencer pentru toba diametru 90 mm, eu am plecat la drum si l-am strans doar cu mana si nu mai ai , am gasit la cineva de 100 mm dar nu gasesc pentru mine.

Merci!
la vama nu o sa ai probleme,dar prin tara/tarile pe unde te duci s-ar putea sa ai si vezi ca amenzile in grecia nu sunt deloc mici.....
alex.panciu is offline   Reply With Quote
Old 24-02-13, 16:54   #3
robi_1991

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default Re: Problemem la vama cu toba sport?

Nu stii de unde as putea face rost de un silencer?
robi_1991 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-13, 16:57   #4
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Problemem la vama cu toba sport?

Quote:
Originally Posted by robi_1991 View Post
Nu stii de unde as putea face rost de un silencer?
Habar nu am,incearca aici pe site sau cel mai sigur pe google este imposibil sa nu gasesti....
alex.panciu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -