Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-11, 20:43   #1
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Procese castigate impotriva politiei (sentinta atasata)

Fac un nou topic care va garantez ca o sa ne fie de folos tuturor, pentru ca aici vor aparea sentinte pronuntate de instante romanesti care pot fi folosite ca jurisprudenta in cazul proceselor similare. Eu am o modesta si restransa colectie de sentinte prin care am castigat impotriva politiei, pentru mine sau pentru altii. Voi atasa sentintele respective, cenzurate doar in privinta datelor personale, fara sa sterg numarul si data sentintelor etc.
Sunt vreo 8-9 la numar, dar trebuie sa le caut.
Daca sunt persoane care au castigat astfel de procese, chiar daca au castigat procesul platind bani grei avocatilor, va rog sa le postati si aici, nu de alta dar poate cineva le gaseste folositoare pentru castigarea unui proces similar. Eu, unul, am muncit destul de mult pentru fiecare dintre aceste procese, la unele chiar gratis (si mai rau, la unele am platit din propriul buzunar sa-i apar pe altii).
Maine postez tot ce gasesc, la prima "strigare", dupa care mai pun cate 1-2 pe zi, in limita timpului disponibil. O sa mai cer si la colegi.
Toate bune tuturor!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 20:46   #2
Payulik

Stage 4
 
Payulik's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 250
Member of:
[VW]
Default Re: Procese castigate impotriva politiei (sentinta atasata)

buna idee
eu nu am ca nu le-am dat ocazia inca "d-nilor" sa mi scrie proces verbal
Payulik is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 19:03   #3
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Procese castigate impotriva politiei (sentinta atasata)

mai mult decat buna ideea ta si foarte folositoare.
am sa urmaresc cu interes topicul, ma preocupa in mod direct avand in vedere ca studiez dreptul.
phaeton is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -