Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
sincer, nici e24 nu prea e o masina vazuta pe strazile noastre, mai ales m-ul.
si eu as merge pe e24, mai ales ca mi se pare mai frumoasa ca z1.
dar z1 este si mai rara, mai ales ca au fost doar cateva mii produse, mi se pare ca 7-8 mii. dar nu stiu ce sa zic despre usile alea... nu stiu cat rezista sistemul ala neobisnuit. chiar daca nu o va folosi de zi cu zi, investitii mari in ea nu stiu cat merita
|