Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/102717-nevoie-ajutor-cunoscatori.html)

criss_cars 01-01-09 21:09

Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
Un prieten al meu intentioneaza sa aduca in Romania un BMW Z1 ce ziceti se merita? Ouml e la fel de bolnav ca mine cu Bmw dar vrea ceva mai rar pe strazi. Se merita o astfel de masina din 1994 cam asa cu motor de 2,5 la 170cp 25.000 euro? Eu l-am sfatuit mai bine un M6 E24 da acum cu taxa ...

Laptiucu 02-01-09 13:31

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
parerea mea: nu merita de nici o culoare.

ionut_cluj 02-01-09 20:18

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
Bineinteles ca merita! E atat de rara masina asta incat va lua dublu pe ea peste cativa ani. Doar sa fie constient ca necesita o atentie mult mai mare decat o masina de zi cu zi. Daca is permite, de ce nu?

demin2609 02-01-09 22:50

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
daca dispui de fonduri si o sa tii masina DOAR pentru tine si numai IN weekend, eu zic ca se merita...

criss_cars 03-01-09 15:23

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
Omul nu sta foarte mult in tara si mai are un X5 ca masina de zi cu zi. Dintre cele doua voi pe ce ati merge? Eu unu il sfatuiesc sa mearga pe M6

22VIN 03-01-09 17:20

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
sincer, nici e24 nu prea e o masina vazuta pe strazile noastre, mai ales m-ul.
si eu as merge pe e24, mai ales ca mi se pare mai frumoasa ca z1.
dar z1 este si mai rara, mai ales ca au fost doar cateva mii produse, mi se pare ca 7-8 mii. dar nu stiu ce sa zic despre usile alea... nu stiu cat rezista sistemul ala neobisnuit. chiar daca nu o va folosi de zi cu zi, investitii mari in ea nu stiu cat merita

FIGHET 04-01-09 17:47

Re: Nevoie de ajutor doar de la cunoscatori
 
cu siguranta merita numai daca el va baga bani in ea si o va intretine maiceva ca o nevasta ......
cu siguranta nu va regreta este o masina mult prea rara asta oriunde in lume ......
bafta


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning