Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

View Poll Results: cum cheama
cata 0 0%
gat 1 100.00%
ionica 0 0%
COVACI 0 0%
Voters: 1. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-08, 23:23   #1
gatbv

Stock
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 0
Default Vreau un pic de ajutor.

Nu pot sa zic ca le am asa bine in domeniu asta cu masinile si as vrea niste pareri conduc o dacie acum si vreau sa imi iau o masina noua (nu la mana a doua) daca puteti sa ma ajutati cu niste pareri ce as dori eu de la masina ar fi consum mic disel daca se poate un pret acceptabil, aspect bun si cu cateva dotari daca stiti si unde pot sa dau ca rabla e ok daca nu o pastrez si pe asta. am vazut in alt post ca se vb de noua dacia logan se merita sa o cumperi noua? nu m-ar deranja sa fie masina romaneasca atat timp cat arata bine si sa aiba si calitate. va multumesc celor care incearca sa ma ajute .
P.S. cum e mai avantajos sa sumperi o masina leasing,credit sau daca face firma la care lucrez leasing pe firma dar cu conditia sa nu plec din firma pana platesc leasing-ul? eu am doar 700 ron pe cartea de munca si abia ma incadrez la un logan am vb cu o firma si imi trebuie si girant.

Astept niste raspunsuri si pareri.

Last edited by gatbv; 24-07-08 at 23:39.
gatbv is offline   Reply With Quote
Old 25-07-08, 18:18   #2
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Vreau un pic de ajutor.

credit auto. e mai avantajos decat leasingul.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -