Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-08, 22:49   #16
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Sfat masina noua tractiune spate

Quote:
Originally Posted by Dripci View Post
Sa astepte subaru impreza coupe...va fi si o varianta mai ieftina RWD. Iar masina e ..pfft..imi place mult, ca sa nu spun ca e marfa rau.
PS : @dolb, daca gasesti masina aia suprema..vezi ca e un thread unde sa o afisezi, "masina suprema )"
stiu thread-ul ... era o ironie la baiatu de mai sus ca e intretinerea mare, consumul mare! pai ce-o vrea ? masina super sport sa consume putin?
dolb is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 08:40   #17
RikA

Stage 2
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 64
Default Re: Sfat masina noua tractiune spate

Dap,se pare ca e un lux ce vreau eu...
Am sperat sa fie ceva mai mare si mai ieftin decit seria 1 cu tractiune spate de care sa nu stiu.Oricum seria 1 + x3-ul sint cam singurele modele care nu-mi plac de la Bmw.Sint o gramada de masini mai ieftine,mai mari dar au tractiune fata .
RikA is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 08:43   #18
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Sfat masina noua tractiune spate

ieftina? aproape noua? tractiune spate ?

cumnatu meu s-a intors din germania cu un mercedes c200 kompressor - 2008 - 8000km , avantgarde ( full option ) - 25.000 euro
dolb is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -