Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 01-01-08, 19:05   #1
sovieticool

Stage 3
 
sovieticool's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 99
Question Consiliere BMW seria 7

buna ziua tututor si sarbatori fericite. acesta e primul meu post in forum si sper ca nu cel din urma. da sa lasam vorba si sa vedem daca ma puteti ajuta.

vreau sa imi cumpar un bmw 724 2.5 td `91.am cateva intrebari la care va rog sa raspundeti cu seriozitate. multumesc.

1. care sunt slabiciunile seriei 7
2. daca are cutie automata ...e mai buna una manuala? se poate schimba ?
3. se poate repara usor daca se poate spune asa ..adica impreuna cu alti pasionati de bmw se poate repara in spatele blocului sau e masina numai de serivice?
4. ce consum credeti ce are si care are ar fi minimul ?
5. care ar fi pretul corect unui e32 *724* din `91 !?
6. as dori sfaturi de achizitie...unde sa ma uit ..la motor ce ar trebui sa observ..

va multumesc !
sovieticool is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 08:55   #2
mobiles_de

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 424
Default Re: Consiliere BMW seria 7

BMW 724 ????????????????????????????????? Dupa cate stiu eu in anii '90 s-au construit numai 324 si 524...de vreun 724 nu am auzit pana acum

__________________________
INTERMEDIEZ ACHIZITIE DE MASINI DIN GERMANIA , PRET REZONABIL , CALITATE DEOSEBITA , KM REALI , VERIFICATE TEHNIC . CONTACT : mobiles_de@yahoo.com MessengerID : mobiles_de
mobiles_de is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -