Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 17-12-07, 16:01   #1
cos_calu

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 28
Default Golf V Vs. Astra Gtc Vs. Hyundai Tucson Vs. Octavia 2

Sal all ! In primavara vreau sa mi cumpar o masina noua si dispun de un buget de aprox. 20.000 E . Ce masina m ati sfatui sa aleg si de ce? multumesc
cos_calu is offline   Reply With Quote
Old 17-12-07, 17:05   #2
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: Golf V Vs. Astra Gtc Vs. Hyundai Tucson Vs. Octavia 2

Astra GTC ca arata cel mai bine si la banii astia o cumperi si cu pavilion transparent, in plus nu o sa arunci cu galeata banii la service cum se intampla la celelalte masini!
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 17-12-07, 18:58   #3
criss_cars
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
criss_cars's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 892
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FORD]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Golf V Vs. Astra Gtc Vs. Hyundai Tucson Vs. Octavia 2

Quote:
Originally Posted by UNLORD View Post
Astra GTC ca arata cel mai bine si la banii astia o cumperi si cu pavilion transparent, in plus nu o sa arunci cu galeata banii la service cum se intampla la celelalte masini!
Sincer te contrazic nu cred ca la Opel dai mai multi bani pe service decat la Hyundai.
Eu unu al lua Mazda 3 GTA motor de 2000cmc 150cp si ai cutie de viteze in 6 trepte jante aliaj pe 17" ai faruri cu Xenon, sistem audio BOSE cu 7 boxe si magazie de 6 cd si multe alte dotari dar nu stau acum sa le enumar. Poate tie nu iti place masina dar ai dotari de te plictisesti in 20000euro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	mazda3big2.jpg
Views:	129
Size:	87.5 KB
ID:	409940   Click image for larger version

Name:	mazda 3.jpg
Views:	69
Size:	133.7 KB
ID:	409941  
criss_cars is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -