Buna,sunt nou pe aici si as vrea sa aflu niste pareri.Sunt indecis intre bmw seria 1,audi A3 si seat leon II.Astea le-am gasit pe net si mi-ar placea.Astept si alte sugestii.Am mai gasit si opel astra GTC,dar in prezent detin un opel astra H si as vrea sa incerc si altceva.Ce parere aveti?