![]() |
13.000 euro achizitie auto
Buna,sunt nou pe aici si as vrea sa aflu niste pareri.Sunt indecis intre bmw seria 1,audi A3 si seat leon II.Astea le-am gasit pe net si mi-ar placea.Astept si alte sugestii.Am mai gasit si opel astra GTC,dar in prezent detin un opel astra H si as vrea sa incerc si altceva.Ce parere aveti?
|
Re: 13.000 euro achizitie auto
Opel Astra Coupe Turbo - Editia Bertone - 310 Cp - Tuning profi de 16000 E - stare impecabila .
http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro...pe-200383.html |
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning