Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-13, 21:39   #16
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: Drift si tractiune spate

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
orice masina cu tractiune spate si +100 cp ! eu recomand BMW E21 E30 E36
tu crezi ca daca ai un e21,e30 sau e36 gata ,poti face drift? la 18 ani mai bine inveti sa conduci calumea pe drumurile publice,sa conduci responsabil si lasa prostiile cu drift .voi chiar nu invatati nimic din toate evenimentele in care sunt implicati zmei de 18-20 de ani cu masini puternice?
daman is offline   Reply With Quote
Old 16-12-13, 21:28   #17
Croandu

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 4
Default Re: Drift si tractiune spate

Ai perfecta dreptate, avand in vedere diferenta de experienta dintre noi, nu imi permit sa te contrazic eu un pustan de 18 ani. Cunosc si eu zmei de 18-20 de ani care produc aceste evenimente nefericite, tocmai de aia nu vreau sa fac si eu la fel, spre binele meu si a altora. Am zis la inceput ca am "descoperit driftul" (ce am facut eu nici nu pot sa ii zic drift) cu o dacie papuc de 60 CP deloc puternica. Ce vareau e o masina ieftina, o masina la care sa imi dau seama care este motorul, vreau o masina pe care sa invat mecanica si pe care sa invat de ce nu cate ceva despre drifting. Nu vreau sa imi bat joc de masina, eu is convins ca pot sa fac un proiect interesant.
Croandu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -