Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-13, 16:36   #1
paultanasa_ing89
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 0
Default Buna seara

Buna seara.As dori niste sfaturi daca s ar putea.As dori sa achizitionez un autoturism pana in suma de 3000 de euro cu tot cu inscris.Din ce am gasit pe internet ar fi cateva optiuni.As merge pe varianta cu motor de vw sau ford dar inca nu sunt decis ce model.As dori o masina fiabila si un consum catusi de cat normal (6- 8 ) in oras.In banii astia am gasit golf 4 motor 1.9 tdi, golf 4 motor de 1.6 ,skoda fabia motor de 1.4, seat leon 1.6 si ford focus 1.6. Am gasit mai multe modele dar in principiul astea m ar interesa.Daca puteti ajuta cu un sfat ar fi bine primit...
paultanasa_ing89 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-13, 17:25   #2
exilon

Stage 1
 
Join Date: May 2013
Posts: 14
Default Re: Buna seara

Am un prieten care vinde un Opel Astra cu 2600 inmatriculat,daca vrei mai multe detalii si esti interesat da-mi PM
exilon is offline   Reply With Quote
Old 04-11-13, 20:00   #3
TunerInProgres

Stage 5
 
TunerInProgres's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 914
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Buna seara

eu zic sa ramai la VAG,am avut opel,an 2007 cumparat nou,am fost putin dezamagit de el.
Am un Golf 4,buna masina,dar motorul umpic cam mic,1.4 daca gasesti Leon/Golf/Octavia 1.6-1.9 tdi asta e alegerea buna insa la banii tai...cam greut!
Spor
TunerInProgres is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -