Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 25-04-07, 09:18   #16
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Coupe vs TIgra vs Brachetta

Fiat Barchetta am vazut eu la un moment dat, adica pe la inceputul lunii martie, in targul autovit din vitan la pretul de vreo 7000 si ceva de euro . Mai asteapta sa vezi ce decizie sa va lua in privinta taxei de prima inmatriculare. Gasesti aceste masini la preturi derizorii peste granita. Multa succes in cautarea masinii.

Voie buna!
__________________
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Old 26-04-07, 19:43   #17
criss_cars
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
criss_cars's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 892
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FORD]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Coupe vs TIgra vs Brachetta

Sincer mie imi place Prelude are si 130cp si in plus are si niste bodykit-uri super tari
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	16_1_products_invader_body_kit_(full)_promo_pic.jpg
Views:	32
Size:	77.3 KB
ID:	257884   Click image for larger version

Name:	84161products70image_2.jpg
Views:	34
Size:	16.0 KB
ID:	257885  
criss_cars is offline   Reply With Quote
Old 26-04-07, 19:49   #18
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Coupe vs TIgra vs Brachetta

Mai intai axeaza-te pe cateva modele si fa niste sapaturi. Incearca sa discuti cu cativa proprietari ai modelelor asupra carora te hotarasti, vezi costurile de intretinere, cat de usor/greu gasesti piese, ce probleme apar, daca ai de gand sa o modifici la exterior sau interior, fa o comparatie intre preturi s.a.m.d. Cum am mai zis, nu te grabi.
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -