Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 08-09-11, 00:54   #1
MarcAntonius

Stage 2
 
MarcAntonius's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 25
Default Pareri despre Mitsubishi Eclipse

Va salut, ma gandesc sa achizitionez un Mitsubishi Eclipse 2.0 16v an 1996. As fi interest de pareri: consum, fiabilitate, pret piese, consumabile etc. Cunostintele mele despre Mitsubishi eclipse sunt 0, eu le am cu bmw`urile. Detin un bmw 318tds 1997 (clima piele etc) eu l-am luat pt consum, si fiind prima masina mi sa parut o masina potrivita. O am de aproximativ un an, si nam avut nici o problema din punct de vedere al condusului si merg sportiv, cat pot cu un 318tds de 90CP . Imi permit cat de cat un consum de 12% , as putea sa achizitionez un 320d sau 320i e46 dar nu doresc asta momentan, asa ca ma gandeam la un eclipse. Va multumesc si astept cu nerabdare pareri, sfaturi si cat mai putine vorbe rele.
MarcAntonius is offline   Reply With Quote
Old 09-09-11, 15:38   #2
sirooq
Mitsubishi Driver

 
sirooq's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 36
Member of:
[Mitsubishi]
[4Tuning International]
Default Re: Pareri despre Mitsubishi Eclipse

Tot ceea ce vrei sa stii gaseasti aici.

https://forum.4tuning.ro/268-mitsubishi.html
sirooq is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -