Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-11, 00:39   #1
verdes

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 0
Default noua taxa auto

ma intereseaza sa achizitionez o masina sh de la noi , inscrisa asadar pe romania, dar nu stiu care e exact treaba cu taxa ... care ai informatii utile , rugaminte mare posteaza si tu si zi'ne care e treaba eu unul am inteles ca trebuie platita taxa de poluare chiar daca masina este inscrisa pe romania de cand a iesit din fabrica dar numai cele mai vechi de 2007 si ca taxa o plateste cumparatorul (adik eu in cazul asta) ... cum e treaba exact daca e vreun samsar sau cineva informat mai bine ca mine rog frumos sa imi zica si mie ...

multumesc


scz am postat unde nu trebuie ....... pe urma mi'am dat seama , daca poate vreun operator sa il mute unde ii e locul !

Last edited by verdes; 04-06-11 at 00:42.
verdes is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -