Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-11, 21:39   #1
gvoicu
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 0
Default Vreau masina SH - aprox 8000 E disponibili

Sal,
Doresc sa imi iau o masina SH cu un buget de aprox 8000 euro. Nu stiu ce marca vreau dar stiu ca vreau neaparat un diesel, minim 120 CP, (in prezent detin o vectra C de 120 cp), cutie automata. Stiti cumva se fabrica vw jetta 2.0 cutie automata?Aaaa...si f f importante sunt costurile de intretinere..sa nu ma lase fara salariu.:P.
Ast cat mai multe pareri...MS mult de tot
gvoicu is offline   Reply With Quote
Old 04-03-11, 01:29   #2
andreiu21ct

Stage 4
 
andreiu21ct's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 266
Default Re: Vreau masina SH - aprox 8000 E disponibili

VW GOLF 5 2.0 tdi/jetta 2.0 tdi , skoda octavia II 2.0 tdi, seat altea 2.0 tdi, seat toledo 2.0 tdi(gasesti cutie automata, dsg dar ma indoiesc ca te incadrezi in buget). Sunt masini ok, am mers cu toate si niciuna nu m-a dezamagit. octavia mi se pare cea mai echilibrata si pe ea ai cele mai multe sanse s-o gasesti in limita bugetului.
andreiu21ct is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -