Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 16-07-06, 18:57   #1
jimmy bones

Stage 2
 
jimmy bones's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 57
Thumbs up noul hyundai accent

sal as vrea sa va intreb dak se merita sa dau solenza p noul accent
dak a mers cineva cu el ce parti neg si ce parti poz
jimmy bones is offline   Reply With Quote
Old 16-07-06, 19:05   #2
Gaby B
Hyundai Driver

Stage 5
 
Gaby B's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 449
Member of:
[Hyundai]
Default Re: noul hyundai accent

Intra pe www.hyundaiclub.ro shi o sa gasesti raspunsuri la toate intrabarile tale
Gaby B is offline   Reply With Quote
Old 16-07-06, 20:45   #3
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: noul hyundai accent

eu cred se merita... de mers am mers cu solenta.. si chiar nu e nimic de povestit dar cred ca nici pe departe nu se poate compara cu accentu acum depinde si de ce vrei de la masina ta ..
__________________
carDesign
Magazin CarDesign 4Tuning
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 22-08-06, 10:05   #4
Florinescu

Stock
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7
Default Re: noul hyundai accent

Din cum se vede pe hartie pare o masina super OK, si io ma gandesc la aceasta optiune foarte serios. Pretul este OK zic io avand in vedere si optiunile cu care vine masinutza, garantia de 5 ani, iar motorizarea diesel e chiar misto desi un poco mai scumpa. Pana acum am auzit numai cuvinte de lauda la adresa ei, dar io zic sa mai asteptam un pic sa vedem daca fiabilitatea este pe masura laudelor aduse. In concluzie noul accent reprezinta un foarte bun raport pret/performante/dotari pentru clasa ei (parerea mea).
Florinescu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -