Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-09, 23:24   #16
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: masina doar ptr oras

Eu ti-as recomanda un Seat Ibiza.
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 13:34   #17
Ovi407
VW Driver

Stage 5
 
Ovi407's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,749
Member of:
[VW]
[RENAULT]
[PEUGEOT]
Default Re: masina doar ptr oras

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Scz de offtopic...nu prea le am cu taxe & stuff...am inteles ca de la inceputul anului e alta taxa pt 1 inmatriculare...stii detalii???

caut si eu sa imi iau un urs si asa...poate mias lua unu din afara...dar momentan ma feresc de treaba asta datorita 1 inmatriculari
salut taxa se schimba de la inceputul anului in ideea ca deja vei plati si la masini noi euro 4 (ex: logan care pana acum era 0) in rest e aceeasi
Ovi407 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 13:51   #18
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: masina doar ptr oras

si se va actualiza cursul de schim de la 3.7 la 4.3 ron/euro din cate am inteles eu pentru taxa
Spark is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 13:58   #19
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: masina doar ptr oras

Ms frumos. Altfel spus nimic bun ) Mai scumpa...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 17:28   #20
LAZ'u

Stage 4
 
LAZ'u's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 286
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: masina doar ptr oras

Deci ca masina de oras in banii aia gaseste si tu o micra si inamtriculeaz-o pe bulgaria, daca nu si ai neaaparata nevoie de masina ia frate un tico pt ca la bugetul care il ai tu nu cred sa gasesti seicentu buna sau ford ka. Eu ti-as recomanda daca numai pt oras si Tico insa eu am mers cu o Micra prin Bucuresti si era extraordinara.
__________________
Dacia 4 fun!!!
BMW 4 speed!!!
Peugeot 4 ever!!!
LAZ'u is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 17:34   #21
Timi28

Stage 1
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 20
Default Re: masina doar ptr oras

frate , daca nu ai observat sunt din Tm.M-ai simplu e sa cumpar o masina din Ungaria, dar sunt c-am aceleasi preturi. Si daca ma duc la ei tre sa imi iau translator / sa imi antrenez mainile pentru a vorbi cu ei . Ca astia nu prea stiu alta limba. Pina la urma tot gasesc o buburuza ptr oras.Chiar daca imi va creste barba pina atunci, dar nu-i graba.
Timi28 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -