Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 15-11-09, 22:36   #1
matican

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 127
Default INMATRICULARI AUTO IN BULGARIA!

Inmatriculari auto in Bulgaria!
Tarif :
- 529 euro - toate taxele incluse, fara alte costuri ascunse, asigurarea + carte verde pe 3 luni
- 600 euro - toate taxele incluse fara alte costuri ascunse, asigurarea + cartea verde pe 1 an!

Telefon : 0734 295 827 sau 0721 094 678
Id de messenger: inmatricularib
matican is offline   Reply With Quote
Old 16-11-09, 13:58   #2
Ford.Bogdan
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 0
Default Re: INMATRICULARI AUTO IN BULGARIA!

Am inmatriculat masina cu dvs. si sunt foarte multumit! Am un ford mondeo, iar in Focsani am asteptat 3 zile pe la RAR pentru proceduri, in carte era euro 2 si ei mi-au scos-o euro 1! Apoi am telefonat la domnul Matican de mai sus i-am explicat si am plecat in Bulgaria!
Vreau sa va spun ca de la ora 8 dimineata si pana la 12 la amiaza am fost gata cu toate actele si tot!
De 1 luna de zile nu am am avut nici o problema, ma oprit politia de cateva ori si mi-a cerut doar Cartea Verde, nu mi-a cerut altceva niciodata si cum toate erau in regula nu a fost nici o problema!
Vreau sa multumesc inca odata pentru amabilitatea si calitatea serviciilor firmei dvs. ! Sunt de incredere si profesionisti! Nota 20 pentru dvs.
Ford.Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 16-11-09, 14:25   #3
matican

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 127
Default Re: INMATRICULARI AUTO IN BULGARIA!

multumim dl. Bogdan ! Rog pe toti care au inmatriculat masinile cu noi si cei care vad acest post sa posteze parerile lor bune sau rele despre noi! Multumiri sau critici pentru a stii unde sa ne imbumatatim serviciile pentru a ajunge la cele mai inalte standarde pentru clientii nostrii!
matican is offline   Reply With Quote
Old 19-11-09, 17:05   #4
matican

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 127
Question Re: INMATRICULARI AUTO IN BULGARIA!

FIRMA autorizata si inmatriculata in Ruse - Bulgaria!
Realizam ITP -uri si RCA-uri doar cu actele masini, fara sa fiti nevoiti sa mai mergeti in Bulgaria dvs.
matican is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -