Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-09, 00:10   #1
riseandshinesunshine
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 0
Default Intrebari

Vreau sa`mi cumpar un golf 1, vreau ceva ieftin, eventual cu interior original. Ma intereseaza achizitia uneia, pentru transformarea in masina "duminicala". Dupa ce o voi cumpara m-am gandit la montarea unui rollcage, intrebarea ar fi unde l-as putea monta in romania, in acelasi timp ma gandesc, o fi util, inutil? Eu m-am gandit la ideea de a monta un rollcage, doar pentru a fi eu insumi mai in siguranta intr-o masina oarecum "mica". Voi ce ziceti?
riseandshinesunshine is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 11:15   #2
Laptiucu

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 899
Default Re: Intrebari

rollcage pe o masina "duminicala" = useless.
Laptiucu is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 23:11   #3
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Intrebari

Din cate stiu rollcage-ul nu poate fi omologat in Romania. Cica in cazul unui accident masina cealalta se deformeaza prea rau. Prostii...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 28-09-09, 00:16   #4
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Intrebari

eu stiu pe cineva care are, pe o masina de genul ala, doar ca sare de 200 de cai. o sa intreb cu proxima ocazie cum e.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -