Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-09, 03:35   #1
DnB69

Stage 1
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 21
Default BMW E36 318is

Vreau sa-mi cumpar o pisicuta 318is si sunt curios, cam la ce ar trebuii sa ma astept ma refer la toate partiile si bune si rele cel mai mult ma intereseaza consumul, cat de greu este de intretinut si mi-e frica, sa o cumpar cu vreo 3-4 mii si dupaia sa mai bag in ca atat in ea...Astept pareri de preferat de la posesori
DnB69 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 04:42   #2
DnB69

Stage 1
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 21
Default Re: BMW E36 318is

sau daca se merita mai bine un 320i
DnB69 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 21:30   #3
unchiulNOS
Banned

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 230
Default Re: BMW E36 318is

Quote:
Originally Posted by DnB69 View Post
Vreau sa-mi cumpar o pisicuta 318is si sunt curios, cam la ce ar trebuii sa ma astept ma refer la toate partiile si bune si rele cel mai mult ma intereseaza consumul, cat de greu este de intretinut si mi-e frica, sa o cumpar cu vreo 3-4 mii si dupaia sa mai bag in ca atat in ea...Astept pareri de preferat de la posesori
are de vanzare un vecin de-al meu! e din 94'7 inscrisa pe romania si o da pe undeva la 3500>are nevoie de bani!
daca te intereseaza, da-mi un pm!
unchiulNOS is offline   Reply With Quote
Old 18-07-09, 21:56   #4
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: BMW E36 318is

Quote:
Originally Posted by DnB69 View Post
Vreau sa-mi cumpar o pisicuta 318is si sunt curios, cam la ce ar trebuii sa ma astept ma refer la toate partiile si bune si rele cel mai mult ma intereseaza consumul, cat de greu este de intretinut si mi-e frica, sa o cumpar cu vreo 3-4 mii si dupaia sa mai bag in ca atat in ea...Astept pareri de preferat de la posesori
intra pe forumul bmw si o sa aflii toate detaliile.
D_M_X is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -