Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-09, 16:06   #46
jbelux

Stock
 
jbelux's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 10
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

osa vezi daca iti cumperi spun ce e furata sau ceva de genu ... ori ti-o deasambleaza si ti-o dau pe bucati
jbelux is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 16:09   #47
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

Prietene, masina va fi adusa in transport oficial cargo, cu toate actele de proprietate si provenienta.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 16:11   #48
jbelux

Stock
 
jbelux's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 10
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

daca vrei sa-tio cumperi de la deler daca vrei sa-o aduci singur va trebui sa ti-o aduci singur
jbelux is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 16:22   #49
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

Si daca o iau de la privat si mi-o aduce o firma de transport ce are?
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 20-07-09, 17:10   #50
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

Quote:
Originally Posted by CyberCSX View Post
Masina asta e........... tot.
Vrei să spui un Diablo ceva mai lung, fragil ca un pahar de plastic de unică folosinţă?...

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 06-10-09, 11:04   #51
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Plymouth Prowler / Chevrolet SSR

Am si uitat de thread-ul asta.
Condus Prowler, dezamagit total de comportamentul masinii. In momentul asta mai bine alegeam sa n-o conduc, sa-mi ramana ideea aia din cap foarte misto despre el. Masina e extrem de neutra, dureaza 4 zile pana ajunge la 100 km/h, suge benzina parca tragi apa si nu e tocmai un cabrio compact, e chiar mare. Ma asteptam sa fie o idee mai mica, mai agila.
Punctele forte raman aspectul senzational, stabilitatea, sunetul divin al motorului... si cam atat. Trecem peste.

Condus Dodge Challenger... ceva absolut de vis, cred ca asta o sa si ramana. Se amana cumparatul pana la primavara, astept 159 GTA, sa vad daca imi permit.
__________________

Official Porsche hater.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -