Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-09, 19:54   #46
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Si daca sti conduce poti gresi de exemplu esti distrat de vreun fotomodel, aflat in dreapta sau de muzica pe care asculti,
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 19:58   #47
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

acuma ce inseamna ca baietii cu bmw trebuie sa stea in casa cand ploua ....? sau ca sa ai bmw trebuie sa fii gay ? nu cumva sa iti distraga atentia vreo pruna..,.....man iti poate distrage atentia absolut orice.....telefon , cd playerul....absolut orice.....ai sa vezi tu mai incolo nu are rost sa comentam acum chestile astea ..o sa le inveti la momentul potrivit ....deci ....poti avea si bmw daca esti cu capul pe umeri chiar daca esti incepator si esti constient ca nu stii sa conduci ........
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 19:59   #48
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

)) e de rau daca din cauza la muzica pierzi controlu la masina!!!dupa mine cred ca ai fi distrat (din cate spui tu fotomodel,muzica) sid e farurile din fata, sau poate din cauza ca e verde/rosu la semafor (ar fi tare sa iti atraga prea tare atentia semaforu=))=))))) ) acum fara suparare daca respecti niste reguli cand conduci tractiune spate nu e problema,si trebuie grija mare dar tine cont grija mare trebuie in orice masina!!!!!.Dan sunt curios pana la urma cum o sa faci primi km
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 20:03   #49
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
acuma ce inseamna ca baietii cu bmw trebuie sa stea in casa cand ploua ....? sau ca sa ai bmw trebuie sa fii gay ? nu cumva sa iti distraga atentia vreo pruna..,.....man iti poate distrage atentia absolut orice.....telefon , cd playerul....absolut orice.....ai sa vezi tu mai incolo nu are rost sa comentam acum chestile astea ..o sa le inveti la momentul potrivit ....deci ....poti avea si bmw daca esti cu capul pe umeri chiar daca esti incepator si esti constient ca nu stii sa conduci ........
nu zici rau de acum in colo toti soferi cu tractiune spate sunt rugati sa fie gay si sa nu iasa afara cu masina pe ploaie/ceata/zapada!!ASTA TRE PUSA IN RECLAME LA TELEVIZOR IN LOCU DE ALEA CU EVITATI EXCESUL DE ZAHAR SI GRASIMI=)).scuze de of-topic dar totusi mi se pare ca abereaza cine de aici
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 20:06   #50
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

am aberat eu cu ceva ?
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 20:08   #51
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
am aberat eu cu ceva ?
era vorba de fotomodeale si muzica in blana
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 20:13   #52
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

nu sunt aberatii ... eu chiar am ceva sound in masina ....:P si o prietena demna de fotomodel .. https://forum.4tuning.ro/showthread.p...astre&page=450
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 20:17   #53
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Casa de miere va urez, eu sper sa gasesc pe cineva sa ma filmeze cand fac primii kilometri si postez filmele, apreciez soferi de bmw care reusesc sa tina in frau asemenea bestii mecanice,
__________________


viata e plina de suisuri si coborasuri pentru mine ce e important e sa ma simt bine si sa imi traiesc viata la maxim
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 14:04   #54
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Plan esuat din cauza unor certuri cu tata de miercuri ma mut la mama si deci fiinantele nu mai sunt se mai amana deci cativa ani acest proiect
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 14:09   #55
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))). pofta buna tuturor:P
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 14:37   #56
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Quote:
Originally Posted by dan_stage28 View Post
Plan esuat din cauza unor certuri cu tata de miercuri ma mut la mama si deci fiinantele nu mai sunt se mai amana deci cativa ani acest proiect
EPIC FAIL
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 06-07-09, 11:27   #57
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

saracu..
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 13:30   #58
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Vesti bune am ajuns la intelegere cu tata nu mai mut proiectul masina a rennascut
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 15:11   #59
Messerschmitt
Dacia Driver

Stage 5
 
Messerschmitt's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 669
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

auzi tu cand dai de permis pana la urma???am inpresia ca o sa fie lungit acest thread din anumite cauze...
Messerschmitt is offline   Reply With Quote
Old 08-07-09, 16:12   #60
dan_stage28

Stage 5
 
dan_stage28's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 509
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Un mic sfat daca se poate

Pai luni sau marti vreau sa merg la testarea psihologica pe urma daca trec sa incep orele
dan_stage28 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -