Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 18-02-08, 23:00   #1
FUBU_S

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 325
Member of:
[Nissan]
Default PT. posesorii de evo 8 sau oricine poate sa ajute

Am si eu o mare rugaminte... spoilerul meu spate partea centrala e copiata dupa evo 8 inclusiv locasul pt suportul de lampi de numar....

am incercat sa comand suportul asta si lampile din mai multe locatii dar imi cer cod de motor blabla bla din talon cum nu sunt posesor de evo va rog sa binevoiti sa imi trimiteti in pm ca sa nu fie probleme un cod motor

va raman dator si care ma ajuta garantat are o bere de la mine
FUBU_S is offline   Reply With Quote
Old 19-02-08, 17:12   #2
FUBU_S

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 325
Member of:
[Nissan]
Default Re: PT. posesorii de evo 8 sau oricine poate sa ajute

hai mah baieti ca tre sa fac raru si itp-ul ... am inteles ca nu pot sa trec fara prostia asta de piesa.

sau macar un sfat cum sa fac rost de ea..
FUBU_S is offline   Reply With Quote
Old 21-02-08, 03:05   #3
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: PT. posesorii de evo 8 sau oricine poate sa ajute

cauta la anunturile de vanzare de masini pe siturile din SUA

http://autos.yahoo.com/used-cars/mit...i&distance=300

asta vred c a etotusi evo 9 nu prea le cunosc, si ai acolo VIN number care e seria de sasiu mi se pare, cu seria aia ar trebuii sa rezolvi problema, uita-te la pozele puse de ala care vinde masian sa vezi daca semana cu ce ai tu nevoie inainte sa cumperi piesa
200SX is offline   Reply With Quote
Old 22-02-08, 00:09   #4
FUBU_S

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 325
Member of:
[Nissan]
Default Re: PT. posesorii de evo 8 sau oricine poate sa ajute

multam il notez e 8 o sa mai caut cateva si ma duc luni la ei sa vad cand o aduc

ps da un bip cand poti (cand vii adica) eu unu plec luni sau marti in italia si sa vb de chipuiala
FUBU_S is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -