Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 12-01-07, 16:45   #1
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default suspensii hidraulice

Noroc!!! am vrut de mult sa va intreb asta : cat costa sa iti spui suspensii hidraulice.. sau cum li se spune .., pe ce masini si poate pune cat costa sa pui doar pe fata sau dak nu se poate asa .. cat costa sa-ti spui suspensii hidraulice pe toate cele 4 parti ...? va rog frumos sa ma ajutati si astept raspunsuri concrete!!! va rog frumos!!! Noroc!!! scuze moderatoriilor mai este facut un totpic undeva pe site !!! am facut in mai multe locuri ca sa vada lumea si sa raspunda cat mai repede!!! multumesc !! Noroc
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 17:08   #2
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: suspensii hidraulice

Apreciez ca te-ai scuzat insa regulile sunt pentru toti, Ozzy...chiar daca aici nu-s inca puse la vedere cum ar trebui,totusi cred ca nu-i asta primul forum pe care intri si cunosti ca-i ceva ce contravine nu numai regulamentului intern ci si celui de bun-simt ....denota lipsa de respect pentru ceilalti utilizatori
Crezi ca vei primi raspuns cat mai repede daca vor fi sterse toate topicurile tale cu acelasi subiect aflate pe diferite sectiuni?...poate nu......asa ca opteaza rapid pentru o singura locatie pe forum
Succes,
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 12-01-07 at 17:12.
lascarica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -