Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-06, 09:36   #1
yahho

Stage 2
 
yahho's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 35
Lightbulb comenzi casetofon de volan renault

am un twingo 2003 cu casetofon cu comenzi pe volan, pe care vreau sa-l schimb cu un mp3 player. stie careva ce cd player este compatibil cu comanda de volan de pe renault, nu as vrea sa renunt la comenzile de pe volan? asa arata mufa din spate, mufa cu 6 capete de jos din dreapta din poza e de la telecomanda cu fir de pe volan .
yahho is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 17:15   #2
dragos22

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2
Default caut radio cd renault megane classic 2001

nu stiu daca am apelat unde trebuie. Am un renault megane classic 2001 1.9 dti si vreau sa schimb radiocasetofonul montat original si vreau tot original un radiocd (poate cu mp3). daca are cineva vreo idee astept oferte/sugestii la duluchiand@yahoo.com sau 0740038179. multumesc anticipat.
dragos22 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 17:24   #3
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: comenzi casetofon de volan renault

Stiu ca sunt cateva modele de blaupunkt care ar avea mufa aferenta, vedeti pe site-ul producatorului .
TheMendacious is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -