Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-11-06, 20:05   #1
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Post

am inteles k sunt baieti care se ocupa cu asa ceva,care lipesc plastic si nu numai fara sa-ti dai seama k a fost rupt,in speta e vorba despre un volan de golf4 care a avut airbagul sarit.momentan nu ma intereseaza airbagul..vreau sa-i tai balonul ala si doar sa-l lipesc.dak cunoasteti locuri unde as putea sa-l lipesc va rog sa nu ezitati a posta

up up
__________________
clubul vagabontilor cu zero venit saluta cu entuziasm fetele care inghit :-h :-h :-h

Last edited by lascarica; 25-11-06 at 00:27.
mache_rau is offline  
Old 23-11-06, 08:28   #2
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

cauta prin vitan poate gasesti pe careva... nu prea cred ca o sa iti sara prea multi in ajutor paici... cred ca iti dai seama si tu ca nu e ceva tocmai "normal" ceea ce vrei tu...
__________________
fuzzy is offline  
Old 23-11-06, 11:06   #3
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

stiu prea bine k nu e normal ... da e mai sanatos pt buzuar momentan )....si oricum e o solutie provizorie sa-i zic asa,se vede urat cu volanu rupt..si vreau sa-l lipesc intr-un fel pana cumpar alt airbag
mache_rau is offline  
Old 23-11-06, 11:18   #4
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

vezi PM...
fuzzy is offline  
Old 23-11-06, 12:18   #5
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

intra pe www.anuntul.ro ,anunturile editiei,da cautare estetizari sau suna direct la 0727.894.661 .omul de ocupa de mult timp cu asta.
ariel is offline  
Old 24-11-06, 14:39   #6
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

ms pt ajutor fuzzy...am sunat da omu lucreaza destul de scump...90E doar sa-mi lipeasca volanul,knd astia care mai aduc de afara piese si le vand pe targ cer 100-150 pe mijlocul volanului cu tot cu airbag..
@ariel ms pt numar...am sunat la ala si cere 50E o sa ma intalnesc sa ii dau volanul si va zic si cum lucreaza omu
mache_rau is offline  
Old 24-11-06, 14:44   #7
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

Pentru 100 euro diferenta, sa nu iti pui volanul cu Airbag... mi se pare absurd. Sorry dar nu m-am putut abtine .
B|shOp-VR6 is offline  
Old 24-11-06, 15:11   #8
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

mache scuze dar eu nu il cunosc personal pe om... eu personal nu prea am treburi cu chestii de genu asta... oricum succes si...
numa' bine!
fuzzy is offline  
Old 24-11-06, 23:37   #9
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Pentru 100 euro diferenta, sa nu iti pui volanul cu Airbag... mi se pare absurd. Sorry dar nu m-am putut abtine .
asta a fost ceva gen..ironie sau mi s-a parut mie ? dak da....pune si tu o poza cu o suta de euro aici sa vad si eu cum arata..nu de alta dar nu am posibilitati f mari financiare si dak tot nu te poti abtine ...
mache_rau is offline  
Old 25-11-06, 01:10   #10
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

Quote:
Originally Posted by mache_rau View Post
..nu de alta dar nu am posibilitati f mari financiare ...

Daca Goful IV e al tau ar trebui sa ai si bani de intretinere a masinii.La valoarea masinii suma este un fleac.
Si ca tot veni vorba de bani,suta aia de euro poate fi diferenta intre spital si morga...
__________________
turbojack is offline  
Old 25-11-06, 05:25   #11
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

as vrea sa multumesc pe aceasta cale tuturor binevoitorilor care se gandesc la sanatatea si binele meu...VA IUBESC >< ...kiar nu m-am putut abtine sa nu va multumesc,aproape k am izbucnit in lacrimi cand am vazut k se gandeste si la mine cineva
mache_rau is offline  
Old 26-11-06, 15:49   #12
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

asta a fost la caterinca sau tu chiar vb serios?!???

nu de altceva dar suna foarte dubios ce ai scris tu acolo...

Last edited by fuzzy; 26-11-06 at 15:54.
fuzzy is offline  
Old 26-11-06, 16:13   #13
mache_rau

Stage 4
 
mache_rau's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 243
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

plm caterinca...dak la cursishtii astia 100E e un fleac....8-|
mache_rau is offline  
Old 26-11-06, 17:03   #14
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

mai bine il lasi asa urat... pentru ca daca mai dai 50 de euro pe reparatia asta "provizorie" o sa fi mai departe de un volan cu airbag cu 50 de euro, mai bine mai strangi bani, astepti si la final dai 150 de euro si gata, esti in siguranta... sincer nu ma intereseaza viata ta foarte mult, dar poate te infigi in spatele meu si mori ca fraieru pt 100 de euro...
Dimitris is offline  
Old 26-11-06, 17:13   #15
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Caut "lipitor" Pt Airbag Sarit

a punctat bine dimitris aici
si eu zic sa mai astepti sa iti iei unu intreg..poate faci rost de bani..inteleg cum e sa nu ai bani ..stiu prea bine cum e dar ..nu e bine sa faci compromisuri aiurea
k iti zic eu..daca ii cumperi capacul ala si ti-l lipeste ala, o sa uiti de el, sau mai rau..vinzi masina si ala o cumpara crezand k merge airbagu si poate moare ala din cauza ta..cum te-ai simti?dar cel mai bine zis..ti se pare corect sa mori pt 50 euro?daca ii pui capacul ala acuma sau il lasi asa, tot la fel o sa fie..(d.p.d.v al sigurantei zic)..k la aspect..deh...
sebaaa is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -