Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-10-06, 10:24   #1
inceparetul

Stage 3
 
inceparetul's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 103
Post cum se fabrica kiturile exterioare din fibra de sticla?

asi dori sa-mi fac kiturile exterioare din fibra de sticla singur.cum se fabrica,si care sunt materialele folosite?
inceparetul is offline  
Old 29-10-06, 12:15   #2
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: cum se fabrica kiturile exterioare din fibra de sticla?

Eu nu iti recomand prea tare sa te apuci....e munca prea grea si daca nu ai garaj/curte....chiar nu are rost!
SUPAPA_Jr is offline  
Old 29-10-06, 12:35   #3
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,418
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: cum se fabrica kiturile exterioare din fibra de sticla?

daca citeai aici : https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/2851-tuning-fibra-sticla-idei-sfaturi.html nu mai era nevoie sa deschizi un nou thread...
MKE is offline  
Old 29-10-06, 19:25   #4
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: cum se fabrica kiturile exterioare din fibra de sticla?

Inceparetule,ai ditamai topicul sticky in capu' sectiunii ! Ia-l la scarpinat te rog.....cum spunea si omu' de mai sus...INAINTE de a deschide un topic nou,cautam daca s-a mai discutat problema respectiva pe sectiunea aceea.
Succes,
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -