Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-10-06, 23:56   #1
catalin 82

Stage 3
 
catalin 82's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 76
Default probleme mp3

ma mancat in c** ca sa i zic asa, sa-mi curat mp3 ul auto kenwood care mergea perfect. am folosit un cd cleaner dela cu perisori si dupa ce l-am scos si am bagat un disc mp3 ........surpriza ..cand sa-l citeasca se intrrupe lumina aparatului cu totul si apoi se reaprinde si iar il citeste 3 secunde si iar se stinge, deci in concluzie cred ca iam bulit cititorul. nush sigur. daca stiti ceva de genu asta scrieti aici . poza cu aparatul:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	kdc-w434gy_e.jpg
Views:	38
Size:	104.8 KB
ID:	161275  
catalin 82 is offline  
Old 12-10-06, 08:57   #2
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: probleme mp3

asta am patit si eu la un cd din fabrica de pe o corsa si acum cam face figuri la citire.electronistul mi-a zis ca vede lentila aia un pic frecata de ceva si cand i-am zis ca am dat cu bidinea din aia a zis ca de la aia este.asta inseamna bloc optic schimbat deci cel putin 50 euro scosi din buzunar.la mine mai citeste dar tre sa insist de 2-3 ori pana inghite cd-ul .a devenit super sensibil la calitatea cd-urilor ,inainte lua orice acum i-a numai trase la viteze mari (16 K ) si ne zgariate deloc.poate gasesti u o solutie pe acolo si ne anunti si pe noi ,cred ca nu suntem singurii
GABBY_ is offline  
Old 12-10-06, 18:02   #3
catalin 82

Stage 3
 
catalin 82's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 76
Default Re: probleme mp3

mersi ptr post gaby ,dar din fericire cand l-am deschis dimineata mergea fara probleme.
catalin 82 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -