Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-09-06, 13:11   #1
Fabulous

Stage 4
 
Fabulous's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 208
Default Am o gramada de folie si nu stiu ce sa fac cu ea

Cum se monteaza folia pe geamuri? Nu ma ocup cu asa ceva, puteti sa-mi dati un pm, vreau doar ptr masina mea si restul am gasit deja unde sa vand. Am vreo 40 de metrii de folie 3M...mi-a picat din cer.
__________________
My shit is custom
Fabulous is offline  
Old 12-09-06, 15:28   #2
Fabulous

Stage 4
 
Fabulous's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 208
Default Re: Am o gramada de folie si nu stiu ce sa fac cu ea

Se poate inchide, tocmai a plecat un montator de folie de la mine care a cumparat toata folia si maine imi monteaza el folie gratis
Am inteles ca e f complicat de facut sa nu ramana bule si cute si sa iasa profesional...bine ca nu m-am apucat.
Fabulous is offline  
Old 12-09-06, 19:26   #3
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Am o gramada de folie si nu stiu ce sa fac cu ea

S-a inchis ,insa daca mai apare din senin ceva folie 3M,te rog anuntza-ma si pe mine,mai ales daca-i ieftina ,asa cum cred ca a fost asta
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -