Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 23-12-09, 22:27   #1
paullatan

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Default Va rog,ajutor!

Am cumparat un modul chei briceag si nu stiu sa il montez la golf 3 mentionez ca sunt varza si va rog sa imi expllicati exact ce fire sa leg intre ele la modul si dupa ce termin de impreunat fire la modul cum sa le leg la panou la golf. Am mai gasit discutii dar degeaba,nu spune exact cum se leaga firele intre ele de la modul. Cam asa arata skema cu exceptia ca pink ii trunk release minus si red/blak trunk release plus iar eu nu am siren si ce este mai sus de ea in imagine. Va rog!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	60
Size:	93.9 KB
ID:	1234869  
paullatan is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 09:53   #2
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: Va rog,ajutor!

Daca nu te pricepi,apeleaza cu incredere la un electrician auto.
turbojack is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 11:31   #3
paullatan

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Default Re: Va rog,ajutor!

Quote:
Originally Posted by turbojack View Post
Daca nu te pricepi,apeleaza cu incredere la un electrician auto.
gata,am reusit sa fac sa mearga inkidere-deskidere,acu urmeaza semnalizarile. M-am interesat si la electrician si mi-a cerut 100 ron ,exact cat am dat pe modul!
paullatan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -