Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-06, 13:52   #1
pasbogdan

Stage 5
 
pasbogdan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 552
Default INMATRICULARE

stiti careva cat ar putea sa dureze de la depusul actelor pana la primirea numerelor in cazul de numere preferentiale?Hai mah!!incurajati-ma careva ca ma si ofilesc.........
pasbogdan is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 20:09   #2
emmanuel

Stage 4
 
emmanuel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 298
Default

fix 3 zile dureaza dupa ce ai depus actele> dar sa le depui luni ca sa le ai pana vineri altfel mai astepti 2 zile degeaba >eu am depus marti si sambata cand m-am dus sa le iau> numerele sunt gata da' talonu' mai dureaza >reveniti........... etc ! succes la cozi ! apropo> dc mai ai intrebari privat me ! peace
emmanuel is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 21:27   #3
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: INMATRICULARE

Quote:
Originally Posted by \"pasbogdan\"
stiti careva cat ar putea sa dureze de la depusul actelor pana la primirea numerelor in cazul de numere preferentiale?Hai mah!!incurajati-ma careva ca ma si ofilesc.........

De azi pe miine daca ai pile.Cel putin in CJ.Daca nu ,o saptamina+.
Daca In Cj s-a pastrat acelasi orar idiot cu zile separate pt.primit acte si alta pt. scos,dureaza peste o saptamina.Oricum succes
__________________
turbojack is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 22:03   #4
pasbogdan

Stage 5
 
pasbogdan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 552
Default re

hai ma..nu fiti rai ca ma si ofilesc...mi-au expirat alea provizorii si asha ma mananca sa ies pe drum...da incerc sa ma abtin.Mai iau o masina de la un prieten si imi mai fac poftele.Daca nu mai apar pe forum sa stiti ca am iesit fara numere si sunt la\"hai dinamo\")
__________________
1983 audi coupe b2 2.2l 20v turbo quattro proiect
1986 audi coupe b2 2.2l 20v turbo quattro proiect
1985 audi 90 b2,2.2l 20v turbo quattro proiect
1985 suzuki samurai
1993 audi urs4 2.2l 20 v turbo quattro-dezmembez
1994 audi 100 c4 2.6 E 12 v FWD
2003 vw lt 35
1991 audi s2 3b
pasbogdan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -