Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-05, 21:01   #1
kaylandsuperice

Stock
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 7
Default need help- vreau bmw ursuletz!!!

oare se mai gasesc ursuletzi in stare buna???din ce am gasit eu pe la targuri s-au abuzat din plin de ei........(cautam un 325i).
vreau ceva sfaturi d la cunoscatori.......unde-l repar(legat de motor si transmisie) dc e sa iau unu kat de kat?
vreau un ursuletz 325i!!!!
kaylandsuperice is offline   Reply With Quote
Old 27-11-05, 08:02   #2
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

ursuletz in stare buna se gaseste... dar tot ai sa intampini probleme,deoarece e o masina cam batrana ,ultimul ursuletz cred ca a iesit de pe poarta fabricii acum 15 ani am vazut ursuletz si la 9000 d euro si am vazut ursulet si la 2000 d euro.iti zic..orice ursulet ai cumpara,tot are nevoie de cate ceva
__________________
2011 Bayerische Motoren Werke AG E92
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
Old 27-11-05, 08:08   #3
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

https://www.4tuning.ro/bazar/bzdet.asp?id=10460
ca poate parea incredibil cand am zis 9000 de euro..rectific.. costa 9500 de euro
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 04:47   #4
pasbogdan

Stage 5
 
pasbogdan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 552
Default CAM GREU

URSULETZ DE 25 IN STARE BUNA???NEH!!ALA A MANCAT FORJA,POTI FI SIGUR DE ASTA!!LA NOI CAM TOT CE E BMW \"S-A TRAS\"DE EL
pasbogdan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -