Masina are foarte multe influente dupa parerea mea din Fiat 500, Peugeot, Citroen...mie imi pare ca are cat eun pic din fiecare

...dar arata foarte bine, e foarte bine dotata si e faina rau daca o comparam cu competitia (aspect si pret). Fata de vechiul Ka...nu au puncte comune...e total alta masina. Acum si eu as vrea un Ford KA.