Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-07, 20:28   #16
AK-ZER

Stage 5
 
AK-ZER's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 617
Default Re: Se vinde cel mai vechi automobil functionabil!

Quote:
Originally Posted by wasted View Post

Sincer.... mai incearca sa inveti sa citesti....
Tu vii cu politica si prostii.....Eu am scris una.. tu alta.....
Eu am avut parerea ca.... voi ati avut invers...
Totdeauna o sa fie pro si contra...nu prea inteleg unde-i problema? Aaa ii problema ca nu-s pe parerea voastra!! Si cei? Unde scrie ca n-am voie? Hm? Nici unde. Mai ai ce invata pana ce esti asa de batut in cap...

"Mie imi place Ferarri , voua McLaren, si carei faza? Neaparat tre sa-mi placa si mie McLaren? Nu cred." "Eu zic ca nu merita banii automobilu , voi ziceti ca ba si mai mult." Si undei problema? Nu prea inteleg. Am scris ca n-aveti dreptate? N-o vad.. Atunci? Suntem dusmani sau prieteni? Suntem la razboi? Ca n-o vad....

Succes la licitatie.
ideea e k tu ai inceput tare.. cu mare prost e ala care da bani pe asha ceva.. pai nu-i chiar asha, sunt oameni pasionati de asha ceva, sunt oameni care ar cumpara-o k investitie (preturile nu prea scad la asemenea masini). Normal k in ochii tai nu are valoare k automobil(cu care sa shi circuli), preferintele nu sunt ceva de batut in cuie cum zis tu: poate tie nu-ti place.. altu in schimb o adora.. (sincer dk as avea banii nici eu nu as opta pt asha ceva.. s-ar gasi alte masini de colectie care sa-mi placa mai mult shi sa le iau shi k investitie) dar valoare este data de cerere shi oferta, oferta e ft limitata(1buc) iar cererea e cu mult mai mare.. asha s-a ajuns shi la preconizarile astea 1-2 mil .. vom vedea cat valoreaza dupa licitatie
__________________
there was a time when cars were cars, and men were men who drove cars
AK-ZER is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 20:37   #17
TheFasterMan
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
TheFasterMan's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,298
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[VW]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Se vinde cel mai vechi automobil functionabil!

pentru oamenii pasionati de old car....si fiind prima masina care a castigat o cursa.....da banu`.mie imi place masina....chiar daca arata ca un carut
TheFasterMan is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -