Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-03-05, 23:14   #1
4wheels

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 384
Default Black Betty BRABUS-Viano

Articol scanat din revista Auto Motor si Sport (martie2005). M-a impresionat placut.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	scan0005_190.jpg
Views:	107
Size:	1.98 MB
ID:	20234   Click image for larger version

Name:	scan0004_323.jpg
Views:	119
Size:	2.01 MB
ID:	20235  
4wheels is offline  
Old 01-04-05, 16:31   #2
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default ....

pppffuai....deci fa-ma sa te inteleg ..ce te-a impresionat?...ca la suma de 180 de mii dde EUROOOO!!.....imi iau doua viano dinastea si o masina sport care atinge mai mult de 245 km/h si daca nu ma insl raman si cu bani?chiar nu stiu cat e varianta stoc...dar in orice caz...nu cred ca depaseste 60 de mii....oricum parerea mea proprie si personala ....mi se pare o prostie...aceasta masina...
Cipin-KUS is offline  
Old 02-04-05, 18:06   #3
Vyruss
AfterDark Racing Member

Stage 5
 
Vyruss's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 477
Member of:
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re: ....

Quote:
Originally Posted by \"Cipin-KUS\"
pppffuai....deci fa-ma sa te inteleg ..ce te-a impresionat?...ca la suma de 180 de mii dde EUROOOO!!.....imi iau doua viano dinastea si o masina sport care atinge mai mult de 245 km/h si daca nu ma insl raman si cu bani?chiar nu stiu cat e varianta stoc...dar in orice caz...nu cred ca depaseste 60 de mii....oricum parerea mea proprie si personala ....mi se pare o prostie...aceasta masina...
Sunt destule care pot impresiona:
Pretul este primul, iar asemenea performante nu am mai vazut la o astfel de masina.
Parerea mea e ca s-a cam exagerat. Nu cred ca voi vedea vre-o data una de-asta pe aeroport la baneasa
__________________
In rezerva
Vyruss is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -