Viitorul model X5 de la BMW, E70, (ce urmeaza sa fie lansat la sfarsitul lui 2006 - inceputul lui 2007) a fost surprins in cadrul unor teste desfasurate in Beaux de Provence.
\"Dovezile\" sunt urmatoarele fotografii spion:
exact , e cam ca x3u numa ca e mai mare si mai puternic .. oricum o sa arate bine acu e doar in \"camasa de forta\" da cand o sa-i dea BMWu drumu .....
__________________
BMW 318i E90 /// Le-Mans Blau /// M Sport /// Conversie LCI /// Style 135
Plasti-DIP - DipYourCar
Din ce se vede in pozele astea cred ca o sa fie mai frumos decat noul ML de la rivala Mercedes. Mie imi place. Astept alte poze in care sa fie \"mai dezbracata\" dar nu cred ca o sa apara prea curand