Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Bmw X5 (e70) (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/12601-noul-bmw-x5-e70.html)

RoSonic 05-02-06 22:44

Noul Bmw X5 (e70)
 
5 Attachment(s)
Viitorul model X5 de la BMW, E70, (ce urmeaza sa fie lansat la sfarsitul lui 2006 - inceputul lui 2007) a fost surprins in cadrul unor teste desfasurate in Beaux de Provence.
\"Dovezile\" sunt urmatoarele fotografii spion:

sil4tuning 06-02-06 05:53

va arata superb in forma finala ..deja se contureaza succesul ...

needBrain 06-02-06 06:43

x3...xxl :P

wlady 06-02-06 08:24

exact , e cam ca x3u numa ca e mai mare si mai puternic .. oricum o sa arate bine acu e doar in \"camasa de forta\" da cand o sa-i dea BMWu drumu ..... :o

TheMagicPenguin 06-02-06 08:35

:shock: Din ce se vede in pozele astea cred ca o sa fie mai frumos decat noul ML de la rivala Mercedes. Mie imi place. :) Astept alte poze in care sa fie \"mai dezbracata\" dar nu cred ca o sa apara prea curand :(

Spark 06-02-06 09:53

pare super interesant ...
da` cand o sa lanseze modelu` asta nou ?
abia astept ...

bakal 06-02-06 09:54

in sfarsit o schimbare si la x5. si cine stie poate e una fantastic de frumoasa. pacat ca si pozele sunt un pic cam negraitoare.

Eugen_TL 06-02-06 09:57

hmmm o sa fie super ca dor e bmw ce draq... dar as vrea sa dea jos din pijamaua aia un pik :suspiciou

bakal 06-02-06 09:57

nu e nici un x3 mai mare. e doar noul x5, mai frumusel si poate cine stie ce monstru ascunde sub masca aia.

ICE_golf4 06-02-06 10:19

nice, nice pakt k iese abia in 2007,

bakal 06-02-06 11:11

da de ce asa tarziu? de unde stii? nu cred. poate cel mai tarziu in ianuarie 2007, dar nu stiu ce sa spun

Venom 06-02-06 11:24

nu se vede mare lucru.. triplele spate parca sunt altfel.. in rest nu vad nimic....

bakal 06-02-06 11:27

ca tot veni vorba de triple, nu cred ca alea sunt cele finale. sunt cam de tractor

Venom 06-02-06 11:28

Mari schimbari nu se vad !!

Cosmin255 06-02-06 12:17

Spatele aduce putin a Cayenne? sau mi se pare? Nu pot sa spun ca imi place masina ... eu de fel sunt innebunit dupa actuala generatie...


All times are GMT +2. The time now is 09:07.

- Copyright 2026 4Tuning