Re: LOGAN Hatchback
un singur lucru eu nu inteleg,de ce toate daciile care ies din fabrica trebuie neparat sa poarte numele logan,e chiar enervant lucrul acest : logan,logan step,logan hatchback,logan mcv,logan 4X4,logan brazilian,logan indian,logan.....e deja stresant !!!
Last edited by DaViD TL; 20-04-07 at 00:32.
|