Versiunea asta "Hatchback" e oribila, ma uit la ea si am tendinta sa dau scroll lateral la imagine si constat ca e chiar imaginea completa.
Cat despre "pana unde vor merge astia cu Loganu?" .... hehe ... presimt io ca e abia la inceput de drum si din cate am auzit si vazut e vorba si de o versiune decapotabila

... numai sa gasesc pozele alea ...