Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-08-06, 14:10   #151
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

Quote:
Originally Posted by Cr1Sty_xxl
deci..intr-un fel nu se stie...da la felu cum gandesc acuma..sincer nu prea as vreea...
pey nici eu nu am vrut sa iau logan acu un an... dar pana la urma am luat.... nu am tinut cont de aspectul estetic ci de aspectul practic.... partea de bani a insemnat destul de mult din balanta masinii... acuma nu zic ca o sa iti iei dar... masina asta (logan) macar recunosc ca e putin mai diversificata... nu am vazut din fabrica vreo solenza break, vreo supernova combi...sau...utilitare... sper sa se modifice macar designul... e chiar dizgratios...
__________________
fuzzy is offline  
Old 19-08-06, 15:43   #152
Cr1Sty_xxl

Stage 4
 
Cr1Sty_xxl's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 265
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

da pana la urma sa sti ca nu poti sa te pui cu gusturile altora..:P
Cr1Sty_xxl is offline  
Old 19-08-06, 18:19   #153
05aBi

Stage 5
 
05aBi's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 959
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

azi am vazut una pe viu...
doamne... in ce hal putea sa arate... ))=)))
05aBi is offline  
Old 19-08-06, 20:50   #154
Cr1Sty_xxl

Stage 4
 
Cr1Sty_xxl's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 265
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

woww :O:O: deja au aparut...dricurile..??
Cr1Sty_xxl is offline  
Old 20-08-06, 16:16   #155
fratzika


Stage 5
 
fratzika's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,135
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

Quote:
Originally Posted by fuzzy View Post
chiar ca ar fi mai bun un papuc.... daca logan sedan e cam urat... estate-ul e chiar nasol!!!
...si eu ca si tine tot un preferace am, doar ca e azur.....aceeasi parere....sedan ugly, SW sucks!!!!!!!
fratzika is offline  
Old 20-08-06, 17:39   #156
Cr1Sty_xxl

Stage 4
 
Cr1Sty_xxl's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 265
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

cam ce pret are o asemenea masina..???
Cr1Sty_xxl is offline  
Old 20-08-06, 18:46   #157
Reddog

Stage 2
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 42
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

E o masina de 8000E. Cum ar trebui sa arate? Cum arata masinile NOI ale concurentei la 8000E?? Uuups, nu exista!

Da, e urata, da, e patratoasa. Dar pentru a obtine costuri reduse, e nevoie sa se renunte la suprafetele curbe, are sunt mai scump de prelucrat. Si in fond, este o masina pentru oamenii din tarile in curs de dezvoltare care nu se scalda in bani si care vor ceva practic, mare. Pana la urma, si ala care cultiva verze trebe sa le care cu ceva, nu?
Reddog is offline  
Old 20-08-06, 23:33   #158
Baban_San

Stage 5
 
Baban_San's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 591
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

cum a fost si dacia de 5000 de Euro nu sa speram ca va avea o paleta de culori mai diversificata decat loganul berlina, dar totusi stau si ma gandesc cum ar arata portocalie
Baban_San is offline  
Old 20-08-06, 23:43   #159
Baban_San

Stage 5
 
Baban_San's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 591
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

Quote:
Originally Posted by Cr1Sty_xxl View Post
da pana la urma sa sti ca nu poti sa te pui cu gusturile altora..:P
asta asa este. dar eu am subliniat faptul ca este practica, nici mie nu mi se pare good looking, dar te duce din puctul A in punctul B fara probleme asta daca nu ai vreo curba pe acest traseu . spre deosebire de dacia 1310 care era un model invechit, loganul este practic si multi posesori de dacii mai vechi opteaza pentru ea. in special pt modelul de 1,4 care este destul de ieftin. spre deosebire de clio symbol loganul se poate lua "chel" cred ca ar fii in stare sa puna obtionale rotile, directiea si volanul
Baban_San is offline  
Old 21-08-06, 10:01   #160
neuron

Stage 1
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 10
Thumbs down Re: Poze spion: Logan Stationwagon

ori astia de la dacia sunt dobitoci ...ori astian de renault vor sa isi bata joc de dacia...cre ca fac experimente cu dacia...cum sa ma plimb cu dricu pe strada si eu sa fiu viu...
neuron is offline  
Old 21-08-06, 10:03   #161
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

Quote:
Originally Posted by neuron View Post
ori astia de la dacia sunt dobitoci ...ori astian de renault vor sa isi bata joc de dacia...cre ca fac experimente cu dacia...cum sa ma plimb cu dricu pe strada si eu sa fiu viu...

hihihihihihi
fuzzy is offline  
Old 21-08-06, 10:15   #162
neuron

Stage 1
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 10
Arrow Re: Poze spion: Logan Stationwagon

http://www.daciaclub.ro/index.php?sh...dpost&p=653016 eu zic ca aici nu e asa de urata..dar tot dric ramane... si in plus de asta ...daca romanul ar avea bani si-ar lua si el un ceva vw ,alfa...o masina nu un logan...dar e practic si ieftin...eu unu as da dacia mea 1310 pe un logan break... :P
neuron is offline  
Old 21-08-06, 11:20   #163
AlexXx-4ti


Stage 5
 
AlexXx-4ti's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 606
Member of:
[4Tuning International]
[Fiat]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

salut -de acum incepe istoria sa fäcut ceea mai ieftinä masinä Logan si curind va fi pe piatä cel mai mare combi uriasul Stepe ,
este ceva sunt curios ce motor va avea mai bine zis citi cp. poate viitorul model va fi una de lux sau de ce nu sport,toate bune
AlexXx-4ti is offline  
Old 21-08-06, 12:26   #164
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

Quote:
Originally Posted by AlexXx-25 View Post
salut -de acum incepe istoria sa fäcut ceea mai ieftinä masinä Logan si curind va fi pe piatä cel mai mare combi uriasul Stepe ,
este ceva sunt curios ce motor va avea mai bine zis citi cp. poate viitorul model va fi una de lux sau de ce nu sport,toate bune
sincer sa fiu eu sunt curios cam la ce bani o sa fie modelul diesel si cu tractiune integrala... acesta ar fi zic eu un model care sa se renteze... dar depinde ce motorizare o sa ii bage si cat de buna o sa fie tractiunea integrala... daca e bun la aceste capitole sincer nu cred ca o sa ma mai intereseze cat de urat o sa fie ca o sa fie ff practic deci o sa fie bun
fuzzy is offline  
Old 21-08-06, 13:03   #165
abstrakt

Stage 2
 
abstrakt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 37
Default Re: Poze spion: Logan Stationwagon

nu nimic , decit un r*h*t cu roti ,te umfla risul ,da o impresie de parca au murit doti designerii buni...........
abstrakt is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -