Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-09, 16:04   #16
Lecca

Stage 5
 
Lecca's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 389
Member of:
[KIA]
Default Re: dezvaluiri foto KIA VG

muhaha ce aveti fratilor? dupa parerea mea mai degraba seamana cu Accord decat cu Insignia. si Accord seamana cu Insignia, si tot asa, etc etc. iar Ceed'ul e recunoscut ca fiind foarte asemanator cu Toyota Corolla, nu cu Golf 5, dar cine sta sa se uite intr-adevar la poze... se sare cu gura , ca e Kia, ca ar copia, etc. Toate masinile seamana intre ele in ziua de azi. Eu cred ca va fii o masina f buna si cu succes la public (daca se iese din criza). Nu o vad cu nimic mai prejos decat Mondeo sau Accord sau Insignia.
__________________
ProCeed 1.6 126hp
Golf 5 1.9TDI DSG
Lecca is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 16:04   #17
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: dezvaluiri foto KIA VG

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
sa`l injur pe ala care mi`a sters postul?!!!
am spus si o mai spun inca odata: o corcitura intre audi si mondeo, inclusiv la interioer
Bine ti-a facut ca ti-a sters postul. Din spate mie mi se pare ca seamana putin cu bmw e92, dar nu se aseamana deloc cu audi sau mondeo cum zici tu si lasati fratilor Kia in pace. De fiecare data cand apare o masina Kia concept voi tre sa spuneti ca seamana ba cu aia ba cu aia sau ca nu e frumoasa. Nu stiu cum va alegeti voi masinile frumoase ca ultimele concepte de la Kia sunt superbe, incepand cu soul, nº3, asta si mai erau cateva intre astea si inainte de ele.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -