Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau > Zona comerciala Buzau - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-13, 22:54   #1
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Diagnoza gratuita !

Diagnoza auto gratuita membrilor 4tuning care au mai mult de 6 luni vechime. Tot la fel de bine ofer diagnoza gratuita plus stergere erori tuturor celor care au masina la reparat in atelierul meu. Ofer maxima seriozitate si preturi mai mult decat decente , execut o gama larga de service si intretinere auto. In limita timpului disponibil efectuez polishari profesionale , si reconditionare jante auto.
Nu imi bat joc de nimeni , asta este pasiunea mea iar toti cei ce aveti o problema nu ezitati sa ma contactati intre 8:30 AM si 21:00 PM .

Gabi
nr. tel : 0786594678

P.S Pentru doritori , va fii necesar sa va deplasati pana in Comuna Merei ( 12 km de orasul Buzau ) , informativ nu folosesc soft-uri no-name si nici un fel de artefacte ci am o interfata achizitionata legal . AUTOCOM CDP+ 2013
Diagnoza se poate face pentru majoritatea marcilor din 1996 pana in 2013 !
__________________
Dacia power
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 21-09-13, 21:31   #2
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Diagnoza gratuita !

Reconditionez jante , ofer sudura mig-mag , schimburi consumabile si un larg etc. Diagnoza ramane gratuita oricarui membru 4tuning cu vechime peste 6 luni.
tuner-man is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -